Хіларі Смарт перемагає Алекса Гордона на чемпіонаті Excel - Підказки для Excel

Зміст

Нью-Йорк - Це був другий рік чемпіонату з фінансового моделювання ModelOff, і шістнадцять фіналістів змагались один з одним у Bloomberg 8 грудня 2013 р. Після чотирьох виснажливих годин Хіларі Смарт стала коронованою новою чемпіонкою світу ModelOff.

Хіларі Смарт

Хіларі - 26-річний старший консультант лондонської компанії Operis. Вона виграє 30 000 доларів США і заявила, що використає ці гроші на поїздки, оскільки нещодавно вийшла заміж.

Торішній чемпіон Алекс Гордон фінішував другим.

Переможців оголосили в офісі Microsoft на Манхеттені в неділю вдень. Чотири команди фіналістів змагались у чотирьох турах Excel Golf, намагаючись отримати найкоротшу формулу для вирішення чотирьох конкретних проблем. Команда Австралії / Нової Зеландії виграла цю подію, поділившись призом у розмірі 4000 доларів. Зазначу, що Excel MVP Боб Умлас був у аудиторії і двічі пропонував формули, які були коротшими за формулу-переможця. На жаль, оскільки Боб не брав участі в змаганнях, все, що він виграв, - це більше прав на хвастощі.

Протягом вихідних вихідні фіналісти об’їздили офіси Bloomberg і провели півдня з п’ятьма менеджерами проектів з команди Excel у Редмонді, пропонуючи пропозиції щодо майбутніх версій Excel.

Я зміг зняти кілька подкастів з фіналістами та іншими, хто відвідував ModelOff. Вони будуть розгорнуті протягом наступних тижнів у цьому блозі.